Marta Krasoń-Wejman | dobry dietetyk Warszawa

mgr inż. Marta Krasoń-Wejman

dietetyk dyplomowany, specjalista ds. żywienia człowieka

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Poszerzając wiedzę zdobytą na studiach magisterskich kontynuowałam naukę na studiach podyplomowych Zarządzanie Jakością w Przemyśle Spożywczym. Ukończyłam również podyplomowe studia w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne.

Umiejętności merytoryczne i praktyczne doskonaliłam będąc jeszcze studentką. Doświadczenia z praktyk w warszawskich szpitalach, poradniach dietetycznych, Instytucie – Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka oraz z prywatnej działalności skutecznie zamieniam na ubywające kilogramy i lepsze samopoczucie Pacjentów. Wiedzę z zakresu zdrowego żywienia zdobyłam również pracują w firmie Nestle Polska S.A., gdzie zajmowałam się żywieniem dzieci i niemowląt.

Uczestniczę w licznych kongresach dotyczących żywienia klinicznego, chorób metabolicznych, m.in.: "Standardy gastroenterologiczne, hepatologiczne i żywieniowe w praktyce lekarza rodzinnego, pediatry i dietetyka", "Profilaktyki chorób układu sercowo-naczyniowego, ze szczególnym uwzględnieniem hipercholesterolemii", "Nietypowe zaburzenia w odżywianiu", "Nowe zalecenia Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego dotyczące rozpoznawania i leczenia cukrzycy", "Żywność, żywienie a nowotwory" i wielu innych.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę w zakresie dietetyki, która jest nie tylko moją pracą, ale również pasją. Potrafię wsłuchać się w potrzeby Pacjenta i dokładam wszelkich starań, aby ułożony plan żywieniowy był skuteczny, smaczny i ciekawy, ale także dopasowany do stylu życia oraz umiejętności kulinarnych.

Akademię Zdrowego Żywienia stworzyłam, aby w sposób profesjonalny dostarczyć Pacjentom edukację żywieniową w zdrowiu i chorobie oraz wsparcie i opiekę, w celu osiągnięcia lepszego zdrowia i samopoczucia.

Moim celem jest zapewnienie Pacjentom opieki i dietoterapii na najwyższym poziomie, zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, najnowszymi wytycznymi towarzystw naukowych oraz z wykorzystaniem nowoczesnego i profesjonalnego sprzętu. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie przekłada się na rzetelność i skuteczność leczenia dietetycznego. Dobry dietetyk może zmienić Twoje życie, wesprzeć w procesie poprawy zdrowia, kondycji, wyglądu i samopoczucia, a to wszystko dzięki wyjątkowej roli jaką odgrywa dla nas żywność.